Od ponad 16 lat zajmuję się kreowaniem wizerunku firm w Internecie. Oferuję naszym Klientom usługi najwyższej jakości, poparte doświadczeniem z dziedzin: marketingu, grafiki i programowania. Ponieważ praca jest moją pasją, staram się współpracować z osobami, które również są zakręcone na tym punkcie.

Zdobyliśmy zaufanie Klientów w całej Polsce oraz poza granicami kraju m.in. ze Szczecina, Świnoujścia, Choszczna, Koszalina, Darłowa, Sławna, Słupska, Ustki, Rowów, Lęborka, Gdańska, Gdyni, Wejherowa, Elbląga, Bydgoszczy, Warszawy, Łodzi, Swarzędza, Opola, Rzeszowa, Tychów, Nowego Targu, Krakowa i Krosna, a także z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Holandii.

Ponad550stron www
Dla ponad250Klientów

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Śledzimy aktualne trendy w projektowaniu grafiki oraz wdrażamy najnowsze technologie programowania. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym Klientom w pełni profesjonalne narzędzie e-marketingowe, jakim powinna być strona internetowa.

Z naszych usług korzystają firmy oraz instytucje, którym zależy na niebanalnym projekcie i wysokiej jakości. Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do projektowania stron zleconych przez firmy miejscowe, jak i te zlecone za pośrednictwem Internetu. W każdym przypadku utrzymujemy stały kontakt z Klientem i umożliwiamy mu podgląd każdego etapu wykonywanej pracy. Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszej firmy.

Zapraszam do współpracy
Marek Forjasz