Podstawą naszego działania jest dobra komunikacja z Klientem. Przez cały czas trwania zlecenia dbamy o stały kontakt i dialog, aby efekt w pełni odpowiadał jego potrzebom.
Każde zlecenie zaczynamy od precyzyjnego określenia potrzeb Klienta. Niżej prezentujemy krok po kroku przebieg realizacji powierzonego nam zadania.

Krok 8

Opieka techniczna nad stroną

Nasza współpraca nie kończy się po oddaniu strony, ponieważ zobowiązujemy się do opieki technicznej nad bezawaryjnym działaniem witryny.

Ponadto w każdej chwili, gdy Klient potrzebuje naszego wsparcia przy aktualizacji strony, wprowadzaniu jakichkolwiek zmian – zawsze jesteśmy gotowi do pomocy.

Krok 7

Nauka obsługi CMS

Po zakończeniu pracy nad stroną przekazujemy Klientowi płytę DVD, na której umieszczamy kopię strony, dane do logowania na stronie, serwerze i w panelu domen oraz zestaw filmów obrazujących obsługę systemu WordPress.

Pokazujemy na nich, jak się zalogować, aktualizować lub dodawać teksty na stronę, jak podmieniać lub dodawać zdjęcia i tworzyć galerie. Materiał szkoleniowy nagrywamy na zarządzając stroną Klienta, aby nie musiał się zastanawiać, gdzie dana opcja lub klawisz się znajduje. Filmy trwają po 2 – 3 minuty i już po tym czasie każdy wie jak obsługiwać system na swojej stronie.

Krok 6

Ocena naszej pracy

Sprawdzamy czy strona wygląda identycznie we wszystkich przeglądarkach. Testujemy działanie formularzy.

Zapraszamy Klienta do obejrzenia gotowej strony i czekamy na jego akceptację. Jeśli pojawią się uwagi lub sugestie, natychmiast wprowadzamy zmiany. Czekamy na ostateczną akceptację.

Dopiero, gdy Klient nie ma żadnych uwag i jest w pełni zadowolony wystawiamy fakturę na resztę należności. Następnie publikujemy stronę na jego serwerze.

Krok 5

Umieszczanie treści

Po zakończeniu pracy nad budową strony przystępujemy do umieszczania tekstów, które redagujemy, aby spełniały wymogi pozycjonowania. To znaczy, aby pojawiły się w nich w odpowiedniej ilości słowa kluczowe. Dodajemy zdjęcia, które wcześniej były poddane obróbce tzn. zostały wykadrowane, poprawiliśmy ich jakość: kolor, ostrość i kontrast oraz usunęliśmy skazy. Następnie umieszczamy na stronie pozostałe materiały np. pliki pdf, jako załączniki lub filmy wideo, które również odpowiednio przygotowujemy.
Krok 4

Tworzenie strony

Po zaakceptowaniu szaty graficznej przenosimy ją do systemu WordPress. Tniemy na elementy i ustawiamy tak, by wyglądała jak w oryginale. Następnie ustawiana jest responsywność strony. Teraz tworzeniem strony zajmują się programiści. Klient ma stały dostęp do linku roboczego, pod którym tworzona jest strona, aby obserwować postęp prac. Na bieżąco może wnosić uwagi do tworzonego projektu.

Krok 3

Projekt graficzny Twojej strony

Rozmawiamy na temat oczekiwań i upodobań Klienta. Podpowiadamy rozwiązania, które mogą go satysfakcjonować. Analizujemy strony konkurencji. Przedstawiamy koncepcję przyszłej strony, kolorystykę, układ graficzny oraz wspólnie dobieramy technologię, w której strona zostanie wykonana. Na koniec sporządzamy opis planowanej strony.

Krok 2

Rozpoczynamy współpracę

Przekazujemy do wglądu wzór umowy oraz zakres prac, jaki został ustalony do wykonania.
Po podpisaniu umowy pobieramy zaliczkę w wysokości 30% ustalonego wynagrodzenia brutto (wystawiamy fakturę).
Odbieramy od Klienta niezbędne materiały: logo, zdjęcia, filmy wideo, teksty itp.
Następnie rejestrujemy uzgodnioną domenę oraz podpinamy ją pod serwer i zakładamy skrzynki poczty e-mail.

Krok 1

Poznajemy oczekiwania Klienta

Rozmawiamy na temat oczekiwań i upodobań Klienta. Podpowiadamy rozwiązania, które mogą go satysfakcjonować. Analizujemy strony konkurencji. Przedstawiamy koncepcję przyszłej strony, kolorystykę, układ graficzny oraz wspólnie dobieramy technologię, w której strona zostanie wykonana. Na koniec sporządzamy opis planowanej strony.