tworzenie stron internetowych słupsk
bugs-search

Pozwól się odnaleźć

Każdego dnia miliony internautów przeglądają strony internetowe w poszukiwaniu informacji. Część z nich szuka Ciebie lub firmy, która oferuje to co Twoja firma.  Niestety, zamiast Ciebie znajdują Twoją konkurencję, która nie jest tak dobra jak Ty, ale JEST obecna w Internecie!

Posiadanie profesjonalnej strony www jest dzisiaj koniecznością. To podstawowe źródło informacji. Nie ma znaczenia, czy Twoja firma jest duża czy mała – ważne, że wykonana przez nas strona www będzie zachęcała do kontaktu.

responsive

Wizytówki www

Doskonała prezentacja małej firmy lub firmy rozpoczynającej działalność. Na kilku podstronach przedstawia najważniejsze informacje i dane kontaktowe. Dzięki wizytówce przedstawisz swoim potencjalnym Klientom ofertę firmy, informacje na temat jakości wykonywanych usług, a przede wszystkim zaistniejesz w sieci.

Jest to strona na dobry początek, aby wypozycjonować domenę i zaprezentować swoją markę w Internecie. W przyszłości sam ocenisz o jakie elementy rozbudować swoją stronę.

projektowanie stron internetowych słupsk
responsive-design

Firmowe strony www

Stosujemy responsywny system CMS, który jest najłatwiejszy w obsłudze podczas zarządzania treścią strony www. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy lubią niezależność i są zmuszeni do wprowadzania częstych zmian w treści na swojej stronie.

Dzięki systemowi CMS, który nie wymaga nauki obsługi, Ty lub Twój personel będziecie mogli sami aktualizować treść na stronie, bez potrzeby wzywania fachowców.
Z poziomu panelu administratora – który jest dokładną kopią strony – można samodzielnie dodać nowe zdjęcia, galerie, cenniki, teksty czy załączniki.

responsive-computer

Strony www Premium

Nowoczesna, dynamiczna strona internetowa, z zachwycającą szatą graficzną. Posiada responsywny układ treści, czyli dostosowana jest do oglądania w monitorze, laptopie, tablecie i Smartfonie.

System CMS umożliwia pełną edycję treści. Możemy w nim zarządzać wszystkim co znajduje się w serwisie. Niestandardowe funkcje i moduły dostępne na stronie zostaną specjalnie zaprojektowane na Twoje zamówienie.

tworzenie stron słupsk
devices

Sklepy internetowe

Doskonałe połączenie najbardziej popularnego systemu CMS WordPress
z równie popularną platformą sprzedażową WooCommerce. Dzięki temu posiadasz sklep, stronę internetową oraz blog – wszystko pod jedna domeną.
Łatwość obsługi WordPressa sprawia, że w równie prosty i szybki sposób obsługujesz swój sklep – dodanie nowego produktu, obsługa zamówień i sprzedaż jest w pełni zautomatyzowana i system wiele czynności wykonuje sam. Zarówno stroną, jak i sklepem zarządzasz w tym samym panelu administracyjnym. Wszystko pod kontrolą…